Sylwia Bloomi owner

Nazywam się Sylwia i jestem właścicielką Bloomi – marki nowoczesnych pieluch wielorazowych i majtek menstruacyjnych, które pomogą Ci dbać o naszą planetę.

 

Dlaczego?

Moja podróż zaczęła się od pieluch wielorazowych. Natknęłam się na nie w 2012 roku, tuż po narodzinach naszego młodszego syna. Szybko stało się jasne, że maluch ma wrażliwą skórę, a jednorazówki powodowały podrażnienia skóry i wysypkę, a żaden krem nie był w stanie złagodzić bólu. Wtedy przyjaciółka powiedziała mi o pieluchach wielorazowych i… to było to! Gdy zaczęliśmy ich używać, problemy skórne się skończyły.

Byłam tak zafascynowana tym odkryciem, że zaczęłam eksplorować rynek i zostałam dystrybutorem amerykańskiej marki pieluch wielorazowych dla Polski i Europy. Trwało to prawie 8 lat, podczas których moja motywacja do promowania używania pieluch wielorazowych nieco ewoluowała. Na początku liczył się głównie aspekt zdrowotny, ale z czasem zaczęły grać rolę również powody ekologiczne.

W 2021 roku, po pewnym etapie przygotowań, poczułam, że jestem gotowa na uruchomienie własnej marki Bloomi, zaczynając od pieluch wielorazowych. Bardzo pozytywne przyjęcie skłoniło mnie do rozszerzenia działalności o zdrową i przyjazną dla środowiska bieliznę menstruacyjną.

Jestem pewna, że te kroki były w znacznym stopniu podyktowane moją przeprowadzką do Norwegii. Tutaj poczułam, jak ważny jest codzienny kontakt z naturą dla naszego zdrowia. Życie w sąsiedztwie gór, lasów i morza daje mi niesamowitą energię i szczęście.

Sylwia Bloomi owner 2

Zdałam sobie również sprawę, że jeśli chcemy, aby nasze dzieci mogły w pełni korzystać z możliwości i uroków naszej planety, musimy teraz bardziej o nią dbać i zwracać większą uwagę między innymi na ilość generowanych odpadów.

Moją misją z Bloomi jest wspieranie ekologicznie świadomych rodziców i kobiet, aby trzymali się swoich przekonań i stylu życia. Wszystko to niezależnie od tego, czy jesteśmy w roli nie-rodzica, czy gdy rodzi się dziecko, co jest rewolucją w życiu rodziców, ponieważ musimy na nowo ułożyć nasze codzienne rytuały.

Oferuję produkty, które sprawiają, że opieka nad dzieckiem i higiena intymna są zdrowe i jednocześnie przyjazne dla środowiska. Wierzę, że kiedy dokonujemy świadomych wyborów i nasze działania są zgodne z naszymi wartościami, satysfakcja jest niesamowita!