Jak prać majtki menstruacyjne Bloomi?
  1. Przed pierwszym użyciem: przed założeniem upierz majtki.
  2. Właściwa chłonność. Majtki menstruacyjne Bloomi możesz użyć już po pierwszym praniu. Jednak chłonność właściwą uzyskają po 3-4 praniach.
  3. Po użyciu: Opłucz bieliznę menstruacyjną Bloomi w zimnej wodzie, aby usunąć większość krwi. Alternatywnie, namocz ją w wiadrze z zimną wodą; pomoże to oddzielić krew od tkaniny.
  4. Majtki albo rozwieś do wyschnięcia do czasu, aż będziesz włączała pranie z innymi rzeczami lub włóż do pralki i włącz cykl prania.
  5. Pranie: Majtki menstruacyjne Bloomi możesz prać w maksymalnie w 60 °C.
  6. Do prania używaj zwykłego proszku. Nie należy używać płynów do prania ani płynów zmiękczających, ponieważ zmniejszają one chłonność majtek. Do prania najlepiej używać detergenty o zawartości mydła poniżej 5%.
  7. Ilość załadunku: Unikaj przeładowania pralki. Najlepiej jak pralka jest wypełniona do 3/4 swojej pojemności, wtedy ubrania będą swobodnie się poruszać w bębnie, umożliwiając detergentowi dotarcie do wszystkich obszarów.
  8. Suszenie: Możesz suszyć tradycyjnie na powietrzu, poprzez rozwieszenie. Takie suszenie jest delikatne dla tkaniny i bardziej przyjazne dla środowiska.
  9.